FIFA 17 – najnowsza odsłona gry z kultowej serii

fifa 17 pobierz

Miliony graczy na całym świecie wyczekują premiery gry FIFA 17. Ta seria od lat cieszy się ogromną popularnością wśród milionów fanów piłki nożnej. Już niebawem będzie możliwe ściągnięcie wersji demonstracyjnej gry. FIFA 17 download dostępny będzie już 12 września.

W kolejnej odsłonie gry FIFA na graczy czekają liczne niespodzianki. Przede wszystkim możliwa będzie rozgrywka w trybie fabularnym. Gra zawdzięcza to wprowadzeniu nowego silnika – Frostbite. Główną postacią w tym trybie będzie Alex Hunter – mało popularny piłkarz, który rozpocznie swoją karierę w Premier League. Gracz będzie miał za zadanie doprowadzić go na sam szczyt. Aby było to możliwe, konieczne będzie stałe podnoszenie umiejętności zawodnika oraz strategiczne podejście do rozmów przeprowadzanych z wieloma osobami.

Co zmieniło się w fIFA 17

Znaczące zmiany nie ominęły również stałych fragmentów gry. Podczas wykonywania rzutów karnych, wolnych i rożnych gracz będzie mógł zmienić sposób nabiegu na piłkę. Dzięki temu możliwe będzie zmylenie przeciwnika. Ponadto znacznym urozmaiceniem rozgrywki będzie możliwość biegania przy linii podczas rzutów z autu. Zwiększy to możliwości trybu multiplayer, ponieważ gracze uzyskają wiele sposobów na oszukanie drugiego gracza i skierowanie piłki w światło jego bramki.

Dużą uwagę twórcy gry przywiązali do sztucznej inteligencji. Komputer będzie w stanie przewidzieć wiele ruchów graczy. Znacząco wpłynie to na satysfakcję z rozgrywki. Gracze będą musieli bardziej się wysilić, aby znaleźć słaby punkt w taktyce przeciwnika. Takie rozwiązania sprawiają, że gra w trybie jednoosobowym będzie równie zaciekła co pojedynek w trybie multiplayer.

FIFA 17 download dema możliwy będzie na ponad dwa tygodnie przed oficjalną premierą pełnej wersji gry. Wersja demonstracyjna dostępna będzie zarówno na PC, jak i na konsole Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Gracz, który ściągnie demo na swój komputer bądź konsolę, będzie mógł zagrać aż dziesięcioma drużynami na dwóch różnych stadionach. Możliwe będzie przetestowanie trzech trybów gry.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*