Kartonplast – tworzywo na powierzchnie reklamowe

tablice reklamowe

Zewnętrzna powierzchnia reklamowa, na której będą umieszczane banery i billboardy, powinna cechować się odpowiednią trwałością. Doskonałym materiałem, który sprawdza się przy każdych warunkach atmosferycznych, jest kartonplast. Cechuje się on odpowiednim stopniem trwałości oraz zapewnia stosowną giętkość billboardu.

Reklama zewnętrzna jest bardzo skuteczna, ponieważ można ją umiejscowić przy wielu ruchliwych trasach. Kierowcy mogą w pełni zaznajomić się z daną ofertą. Ponadto promowana marka zapada w pamięć, dzięki czemu przy kolejnych zakupach będzie w oczach konsumenta znacznie bardziej rozpoznawalna. Nie da się ukryć, że taka forma marketingu od lat należy do najpopularniejszych.

Na każde warunki atmosferyczne – kartonplast

Z uwagi na to, że niesprzyjające warunki atmosferyczne mogą bardzo szybko zniszczyć powierzchnię reklamową, powinna ona być wykonana z trwałego tworzywa. Najczęściej wykorzystuje się kartonplast. Umożliwia on szybką zmianę promowanych materiałów oraz nie jest podatny na niszczącą działalność deszczów i silnych wiatrów. Omawiany materiał stosuje się nie tylko w przypadku reklamy zewnętrznej, ale również do produkcji wielu gadżetów reklamowych, takich jak torby czy reklamówki.
Ponadto w wielu przypadkach tworzywo służy do wykonywania reklam wewnętrznych. Przede wszystkim będą to ścianki reklamowe, które najczęściej umieszcza się w środku centrów handlowych oraz przed kinami. Odpowiedni poziom sztywności takiej reklamy jest korzystny dla reklamującego, ponieważ przypadkowe potknięcie się osoby trzeciej nie skutkuje zniszczeniem ścianki.

Najczęściej jednak spotyka się zewnętrzne reklamy wykonane z kartonplastu. Wiele powierzchni reklamowych, które spotyka się przy ruchliwych drogach oraz w centrach wielkich miast, wykonane jest właśnie z tego materiału. Klient, który zamawia billboard z takiego tworzywa z pewnością będzie zadowolony z jakości oraz zapewni odpowiednią trwałość reklamy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*