Nowości w PES 2017

Pro Evolution Soccer 2017

Dostępna jest już wersja demonstracyjna gry PES 2017 na konsole Xbox i PlayStation. Na ten moment czekało wielu fanów serii, ponieważ w najnowszej odsłonie gry wprowadzono wiele udogodnień, które sprawiają, że rozgrywka jest jeszcze bardziej emocjonująca. Pro Evolution Soccer 2017 pobierz już dziś i przekonaj się, jak ciekawe rozwiązania wprowadzono.

Wersja demo PES 2017 dostępna jest obecnie jedynie na konsole. Najlepszą grafiką oraz rozbudowanym interfejsem będą się cieszyli posiadacze Xbox One oraz PlayStation 4. Gra jest dostępna również na konsole starszej generacji – Xbox 360 oraz PlayStation 3. Obecnie wersja demonstracyjna nie jest dostępna na PC, jednakże za niedługo powinna się również ukazać.

W Pro Evolution Soccer 2017 pojawiają się nowości, które znacząco urozmaicają rozgrywkę. Przede wszystkim mowa tu o urozmaiceniu systemu podań. Precise Pass polega na tym, że gracz musi wybrać odpowiedni moment na skuteczne podanie do innego zawodnika. W PES 2017 zdecydowanie liczy się precyzja – każda, nawet najmniejsza pomyłka, może skutkować niecelnym podaniem.

Co jeszcze nowego w PES 2017

Wprowadzono również wiele zmian w zakresie taktyki. Przede wszystkim możliwe jest szybkie przejście z ofensywy do defensywy i na odwrót. Ta zmiana znacząco urozmaica rozgrywkę i sprawia, że w szybkim czasie można zmienić strategię gry. Dużą popularnością cieszy się również Advanced Instructions. Gracz ma możliwość wyboru profesjonalnej strategii, co bardzo poważnie oddziałuje na styl gry. Te zaawansowane zmiany warto sprawdzić, dlatego Pro Evolution Soccer 2017 pobierz już teraz.

Warto wspomnieć, że zmieniono również sposób bronienia przez bramkarzy. W porównaniu do poprzednich odsłon, niezwykle ciężko jest ich zwieść oraz przewidzieć ich ruchy. Wprowadzono nowe zachowania, które nieraz mogą mylić strzelca – strzał, który uznał za pewnik, może zostać fachowo wybroniony. Ponadto dopracowano wizerunki piłkarzy, którzy wyglądają zupełnie jak ich realne odpowiedniki. Takie zmiany sprawiają, że Pro Evolution Soccer 2017 zaskoczy każdego fana serii.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*